Banesa Me Qira Amr Group. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Immobilienmakler/in. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. All rights reserved | [email protected] Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin — UlcinjApartments. Banesa në Shitje — Prishtin. 1,715 likes · 16 talking about this. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Ju mund te. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. May 01, 2020. Consulting Agency. Related Posts. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. 00 m2 Banesa 4 - 80. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. Unternehmen. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. 20 Cmimi : 89 000 € Kuadratura : 64 m² Detalet «. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. Secila banese është me opcion për garazhe nëntokesore dhe podrum, hyrjet e banesave me videofon, alarme dhe hidrante kunder zjarrit, shkalle emergjente, ashensor (lift) me Batch kartel si dhe te lidhur me invertor deri në 6 orë etj. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa ka 86. 000 euro çmimi është i negociueshëm. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania. Apartment / Banesa Apartament ne shitje. Numri i dhomave: 4. Projektor Ne Shitje Kosove. 37,000 € Eon29000 SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALLE, DURRES! A. 8 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. March 18, 2019 · Te Shitura. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. “Eena Gjika”, Prishtinë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Banesa · Ndue Perlleshi - Mati Ne Shitje: pin. Buy, sell, trade, date, events post anything. Classifieds for our community. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Planimetria 1. Numri i dhomave: 3. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Ballina Patundshmëritë Banesë Banesa në Shitje Banesa në Shitje. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Vendi me i mire per banesa, shtepi dhe toka ne shitje ne Kosove. Banesa gjendet ne qender ne zonen e pare te qytetit ne Rr. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra. Kompleksi banesor përbëhet nga 11 kate banimi dhe 2 kate afarizëm dhe ndahen në tipe të ndryshme si :. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 90. Banesa ne shitje Price: 750. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania. 196 total views, 0 today. Banesa gjindet, në rrugën, “Selim Geajqevci” në lagjen “Dardania”, përball Restaurant Noari, te Banesat e BB Home. Banesa eshte ne katin e pare plus ka edhe podrumin menjehere perfundi 40m2. Numri i dhomave: 4. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. banesa ne shitje - dragodan SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA(DRAGODAN), OBJEKTI TE "BUTRINTI"> BANESA POSEDON: DHOMA E NDEJES, 2 DHOMA GJUMI, BANJO DHE DEPO. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. view the listing. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. 00 m2 Banesa 2 - 60. Banesa ne shitje. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Okazion! Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. Shto shpallje;. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. home; shitet banese ne oher ne rrugen turistike, me siperfaqe prej 58 m2, ofrohet nga agjensioni per shitje-blerje ,,eugen 2011,, struge 070-232-436 dhe 070-984-931. Dardania, Sipërfaqe: 75, Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobilu. SHITEN DY SHTEPI NE RR. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 1,674 likes · 4 talking about this. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe. Classified ads in Të gjitha komunat. Toka gjindet ne afersi te rruges qe lidhet me uren e re e cila te con per ne plazh te madhe. Numri i dhomave: 3. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. Email: [email protected] Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. Planimetria 1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Tregukosovar. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. Madhësia e shtëpisë është 230m2. Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Gentjan Shamku. Tags: banesa ne shitje ulqin. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Sot 01:46. 44,000€ ARTKonstruksion 044115382 View listings. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Sipas planit detal urbanistik DUP ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura. Banesa gjithashtu nga ballkoni ka nje pamje shume te bukur gjat mbremjes, sa i perket fotove te dhomes te banjos dhe komplet sallonit nuk kam pas mundesi ti bej pasi qe une jetoj jasht shqiperis dhe nuk mund te kthehem shkaku i pandemis se COVID-19. Tregukosovar. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo. Banesa ka 84m2 dhe perbehet prej sallonit shume te madh me kuzhine se bashku, 2 dhoma gjumi shume te medha 2 korridore, shpajzi, nje banjo dhe nje wc dhe ballkonin. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. Kliko per me shume » «. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Ofroj kredi e financimi garantuar 100%. Projektor Ne Shitje Kosove. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 00 m2 Banesa 4 - 80. 00 m2 Banesa 3 - 54. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Classified ads in Të gjitha komunat. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. 00 m2 Banesa 4 - 80. Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. 7m2 KATI 8 Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim Banesa ne Shitje. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. shtepi ne drenas - eBleva. Ne parin kat jan 2 dhoma, kuzhina , salloni i madh dhe 2 banjo. Tregukosovar. Shitet Banesa 89. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. ME HIPOTEKE. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Banesa Ne Shitje Ferizaj. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. banesa ne shitje - fushe kosove MerrJep. Gentjan Shamku. 0 Shares Share. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. details posted 12 March 22:35 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. 800 EUR Numri i dhomave: 3,5. Classified ads in Të gjitha komunat. Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. Banesat ne Shitje, Shiten Banesat ne Peje, Peje, Peja. Banesa në Shitje — Prishtin. 29 Pri 00:33 Banes / Shtepi me qera. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. MerrJep Shqipëri. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. February 11, 2019 · Shitet banesa 89. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. 2 569 Per Shitje. Kompleksi banesor përbëhet nga 11 kate banimi dhe 2 kate afarizëm dhe ndahen në tipe të ndryshme si :. Numri i dhomave: 3. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. 00 m2 Banesa 4 - 80. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. If you have something to sell, publish your ad for free!. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Classified ads in Të gjitha komunat. Shtrirja e Sipërfaqes (m²) Banjo. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Tipi D - 117. Nese jeni te interesuar per banesa ne shitje, vizitoni faqen tone ne internet. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 145 000 EUR Numri i dhomave: 3. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. 580,000 € EL29014 Vile ne shitje ne Golem. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. 8 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Shtepia ka ne perdhes 3 dhoma dhe 1 Kuzhine dhe 2 banjo. Banesa ne shitje. 1,715 likes · 16 talking about this. Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i "Besa Komerc", eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:-Sallon me kuzhine,-1 dhom te gjumit-Banjo, dhe-Ballkon. Banesa ne shitje. Apartamenti ndodhet vetem 100 metra nga bulevardi Pavarsia dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 ballkone dhe 2 banjo. Gremes 35/16B-FR. - Hapësira: 116 m2 - Nr. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. $60000000 — Banesa në Shitje — Ferizaj — 1 year më par Banesa asht ne katin perdhes. Shitet Banesa 89. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Projektor Ne Shitje Kosove. 20 Cmimi : 58 000 € Kuadratura : 63 m² Detalet Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash 05. e Spitalit 07. Banesa në shitje. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. 20 Cmimi : 54 000 €. Shpërndaje: Agjensioni i Patundshmerive INTERCAPITAL https://www. Arbëria (Dragodan) , Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te Komuna e Re me siperfaqe prej 77m2 Banesa eshte e mobiluar dhe p, Arbëria (Dragodan). Aleksander Mojsiu Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Vile ne shitje ne Golem. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 044/049 123 173 [email protected] Ofertë e re nga PIRRO OFFICE… Banesa unike, super e rregulluar, ndodhet në katin përdhes, në ndërtesën 4 katëshe, përballë Ambasadës së re Amerikane. Banesa ne shitje. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Kerko Prona. Kliko per me shume » «. Banesa : 81. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Toka gjindet ne afersi te rruges qe lidhet me uren e re e cila te con per ne plazh te madhe. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. Dhome Gjumi 9. Consulting Agency. Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ''Rrezja'' të ndërtuar nga Rukolli. Madhësia e shtëpisë është 230m2. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Shtepia ne shitje Ulqin – Plani. Ho Shi Min tel+389 71 743 643 [email protected] SHITEN DY SHTEPI NE RR. Apartment / Banesa Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti. Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. 92 m2 February 3, 2018 Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 92. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Classified ads in Të gjitha komunat. If you have something to sell, publish your ad for free!. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. com - Falas. e Spitalit 07. 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. 00 m2 Banesa 6 - 42. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Shiten Banesa ne Gostivar (vendi i linkut te FIRMES suaj) ne ju ofrojmë cilësi të lartë të ndërtimit Shiten Banesa ne Gostivar Te reja dhe me standrade te larta Nese keni deshire te jete. Banesa në Shitje. com,numri i telefonit:+389 76 276 000. 2 Dhoma Gjumi. Buy In Ulcinj Apartment House for sale in Stoj PROPERTY DESCRIPTION Great 3 stories apartment house for sale in Stoj - Ulcinj. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. 20 Cmimi : 54 000 €. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Classifieds for our community. Banesa në Shitje — Prishtin. BANESA ESHTE NE KATIN E 4, HAPESIRE E MJAFTUESHME PER PARKING. net Për Ne Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. Kerko Prona. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. 0 Shares Share. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. 793 likes · 1 talking about this. You may also be interested in: Banesa Per Shitje Ne Qender Te Prishtines from 2020 and on Banesa Te Reja Per Shitje Ne Prishtine. Banjo + Wc 6. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". February 11, 2019 · Shitet banesa 89. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 658 euro Rata Mujore : deri ne 10 vite Mundesit e organizimit te baneses tuaj eshte sipas shijes dhe deshires tuaj. Banesa ne shitje. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. banesa ne shitje. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. If you have something to sell, publish your ad for free!. com any results we have in our database will be displayed! Don't forget, that we provide a full website report for most sites on the Internet, including those related to Banesa Ne Shitje Ne Prishtine being displayed. Banesa ne shitje Price: 750. Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. Ju mund te. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. Ne afersi e restoraanit Shkodra dhe 50 m nga Aquarisi. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. "Eena Gjika", Prishtinë. visit the post for more. Apartment / Banesa Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA. Shqipëri +355 44 537 787. Banesa : 81. banesa ne shitje. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e. 26,570 likes · 10 talking about this. Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant “Mansion”. 20 Cmimi : 790 € Kuadratura : 82 m² Detalet Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve 05. Banesa Me Qira Amr Group. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] 00 € Adresa: afer Objektit OSCE, Aktash, Prishtinë; Publikuar me 20. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Shto shpallje;. Ne Shitje Rr. Toke per Shitje ne Velipoje - Shengjin - Tale. 57,000 € Solution28771 Pranë CENTURY 21, ne ndajmë një qëllim të thjeshtë e të përbashkët: suksesin. Banesa posedon 60 m2 ku përfshihen Salloni dhe kuzhina ,1 dhomë e gjumit, Banjo dhe 1 Ballkon dhe është në katin e 4. Email: [email protected] Po kerkoni banesa ne durres? Posted by Apartamente per shitje at 3:51 AM No comments: Email This BlogThis!. Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it. March 18, 2019 · Te Shitura. 587 Mal · 7 Personen sprechen darüber. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banes Ne Mitrovic. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 20 Cmimi : 790 € Kuadratura : 82 m² Detalet Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve 05. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Cima Apartment shitet banesa me 98. 518 total views, 1 today. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. MerrJep Shqipëri. All rights reserved | [email protected] Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Banesa ne shitje Price: 750. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë, ashensorë dhe parking të mjaftueshëm rrugor. March 18, 2019 · Te Shitura. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. Shitet Banesa ne Fush Kosov te Komuna e Re - Kodi 0861 Shitet Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0861. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. Nese deshironi te jeni me specific ne kerkimin tuaj mund te klikoni mbi nje nga kategorite: Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 2+1 Në Shitje Tirane, Shtëpi 3+1 Në Shitje Tirane. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. If you have something to sell, publish your ad for free!. SHITET BANESA NE QENDER TE PRIZRENIT, PERBALLE QEBAPTORES SYLA, KATI 1 NDERTIM I VJETER. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Numri i dhomave: 3. Korridori S=7. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. intercapital-ks. Banesa ne shitje - Center Mall, Yjet e Erenikut, Gjakovë. Banesa në Shitje-Prishtinë. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Banesa ne shitje ne Gjakove - Gjakovë. Apartment / Banesa Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti. Ne do t'i kemi te gjitha si : Rjeti I telefonisë kabllore dhe Interneti, Hidrantet kundër zjarrit , Rrymë , Ujë , Nxemje dhe freski 24h. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. per gjdo info lajmrohuni ne tel: 044-400-728 ose 049-883-830. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Banesa në Shitje. Property for: Location. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Banesa Në Shitje Ferizaj. ME HIPOTEKE. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Shtepija ka 2 dhoma 1 salon me siperfaqe të madhe,veranda verore,kuzhinë. banesa ne shitje ne prishtin me qmim me te lir ne treg 550 euro m2 e gatshme baj ndrim me truall 20 Prill, ora 09:12 nga luann , Prishtinë Shpallja. Ndërtesa është e re, posedon 7 kate dhe është e pajisur me ashensor me kapacitet prej 5 personave. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. Banesa per Shitje ne Ulqin. Banesa eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu banesa sapo eshte e mobiluar. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka siperfaqe prej 92m2, faktike 110m2. 00€ - Banesa Banesa gjendet në Emshir - Kalabri afër "EUROPRINTY". Sipërfaqe: 100. Banesa 80m2 ne shitje ne \"Aktash\" zone e pershtatshme banimi saktesisht tek \"Salla 1 Tetori\" ku ka afer shkollen fillore \"Ismail Qemali\" dhe \"Ish Davidoff\". All rights reserved | [email protected] Korridori S=7. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve. Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. Info Shtes Tel+viber +whatsapp 045600803 Ju mirepresim. Banesa ka 83m2 dhe eshte ne katin e 4. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. Beratungsagentur. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Nese ke ndonje banese per te shitur, apo keni interesim per te blere. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Filloi shitja. Banesa ne shitje / 2 kat. “Eena Gjika”, Prishtinë. PËR NE; SHËRBIMET. Shiten banesa mu në zemer të Gjakovës! Banesat ndertohen me leje dhe sipas kushteve urbanistike te parapare nga komuna e Gjakovës. Banesa është në rrugën “Ali Hadri”, 20m nga kopshti i fëmijëve, 50m larg shtëpisë së pleqëve, 100m larg mjeksisë familjare dhe 100m larg Sh. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Ka këtë rënditje:-Dhome dite. Për banesa dhe lokal telefononi në numrin +389 76 276 000. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Banesa ne shitje. 26 561 J'aime · 2 en parlent. com - Falas. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. Per me shume informata kontaktoni ne 044 333 507 Cmimi: 65,000 Euro – Pa mobiluar. Banesa në Shitje-Prishtinë. Banesa eshte me Fletë Poseduse, 80m², e mobiluar shumë mirë, me shumë shije dhe brende të njohura. Këta hakerë janë grupi i njëjtë që kanë hakuar javën e kaluar "Tokopedian", dyqanin online më të madh në […]. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Banesa në Shitje — Prishtin. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. Banesa ka 84m2 dhe perbehet prej sallonit shume te madh me kuzhine se bashku, 2 dhoma gjumi shume te medha 2 korridore, shpajzi, nje banjo dhe nje wc dhe ballkonin. immobilien ,,eugen 2011,,-struge , ofron shtepi , pllace, toke, banesa, ne struge, ndodhemi ne sheshin ,,nene tereza,,-strugeread more. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. Banesa eshte teresisht e renovuar. Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. “Eena Gjika”, Prishtinë. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. Korridori S=7. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. Eshte komplet e regullume me krejte comfomitete te rea dhe granit. Leshohet me qera ose shitet banesa qe gjendet ne prizren mbrapa stacionit te policis se trafikut rruga azem beta te piaci gjelbert ose afer ish lokali ushqimor dea te samaforat. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren. 00 m2 Banesa 4 - 80. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. Banesa ne shitje,mundeson shitjen-blerjen e banesave me qmime promovuese dhe oferta ekskluzive. Dhome Gjumi 9. Dhoma e fjetjes S=11. Banesa në. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. Vëllezërit Gërvalla në FerizajREF: B08/20/SH- 90 m²- Kati 3- Dhomë dite- Kuzhinë- Dy dhoma gjum. Banesaneshitje, Pristina. Ne shitje 83,000. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Kërkoni prona, patundshmëri të ndryshme ne shitje apo me qira. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj. 70 m² dhe 25000 Euro. Banesa ne shitje velipoj per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Banesa ne shitje. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. Afat të Shkurtër (30) Dhoma & Shokë Dhome (178) Qira: Banesa (10506) Qira: Objekte Afariste (631) Qira: Shtëpi (736) Qira: Zyra & Dyqane (925) Shërbime (161) Shërbimi i Klientëve (1) Shitje: Banesa (5795) Shitje: Banesa (3) Shitje: Objekte Afariste (327) Shitje: Shtëpi (1902) Shitje: Zyra & Dyqane (411) Tjetër (73) Troje (2025. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Banesa të reja në Butel 1(për shitje) rr. Numri i shpalljes: 22883 | Postuar në: 31. Tok per shitje ne fushe te Ulqinit. 20 Cmimi : 90 000 € Kuadratura : 106 m² Detalet Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve 07. Godina ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a banesa, shitje, peje e banesa ne shitje ne prizren. Banes Ne Mitrovic. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 824 m 2. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të. Banesa posedon dhome, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes. SHITET banesa Duplex 125 m2 K -III- 186 17B. 26 561 J'aime · 2 en parlent. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. * SUVATIM I STAMPUAR NE MURE ME FORMA DHE NGJYRA TE NDRYSHME DEKORATIVE , është një punim dekorativ dhe i jep tjetër kuptim ambjentit tuaj, është një punim që realizohet për ambjente të jashtme. Shitet Banesa 89. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Toka gjindet ne afersi te rruges. Ne shitje 83,000. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. 00 m2 Banesa 6 - 42. Banesa në Shitje në Pejë, Pejë, Serbia. 160,000 € royal29010 OKAZION SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E ELBASANIT! Rruga e Elbasanit Tirana, Albania 160 m 2. Shitet banesat ne Prizren Siüerfaqe:61,84,95m2. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Apartment / Banesa Shitet Apartament 1+1 me pamje ballore nga deti. com METROBIOS #banesa #banesaneshitje #banesanePrishtine. Banesat gjinden ne rrugen Sejdi Sejidu ne Ferizaj, ne posedojm banesa ne katin e 1,4,5,6,7,9. Banesa ka 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 shpajz, 1 banjo, koridor dhe 1 ballkon. Gremes 35/16B-FR. Okazion! Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Lokali ka 18 m2 dhe është i sapo renovuar. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center of Prishtina +377 44 823 718. 160,000 € royal29010 OKAZION SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E ELBASANIT! Rruga e Elbasanit Tirana, Albania 160 m 2. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. MerrJep Shqipëri. Ne Shitje Rr. Tags: banesa ne shitje ulqin. $60000000 — Banesa në Shitje — Ferizaj — 1 year më par Banesa asht ne katin perdhes. Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Qendra , Leshohet banesa me qera me destinim - zyre. 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. 000€ Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘’Rrezja’’ të ndërtuar nga Rukolli. Banesa në shitje. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Lokali afarist në shitje i cili gjendet në lagjen Dardani, përfundi Postes kryesore. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). Salloni Mobileve Arti. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Shfleto Banesa Për Shitje dhe Qira në Realtyww Info ose rendisni vetë. Shitet Banesa 4 dhomshe 117m² kati 1-rë, ndertim i Tregtisë në Arbëri 06. Banesa në Shitje — Mitrovicë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. 3 m2 € 48,000. Banesa Ne Shitje Ferizaj. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. 41 500 EUR Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 518 total views, 1 today. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te certifkuar 59 m2. com,numri i telefonit:+389 76 276 000. Related Posts. Shesim banesa ne Qytetin e Ferizaj-it. Immobilienmakler/in. Banesa me qira. Ne Shitje Rr. Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një. 1 dhe kati 5 Ne Rr Emin Duraku. Apartment / Banesa Apartament ne shitje. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. March 18, 2019 · Te Shitura. Detajet Postuar 8 maj 11:58 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren Përshkrimi. Banesa në shitje. Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1 05. Qendrim Ditor + Kuzhina 28. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. 3 m2 € 48,000. Banesa ne Shitje - Lipjan is on Facebook. Super apartament ne shitje ne zonen me te mire Fier,lagja 15 Tetori 50000. Madhesia e banesave eshte e ndryshme, nese doni informata me te hollesishme. Shpallje në Të gjitha komunat. Wohngebäude. Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov afër Apollonis Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne Po ashtu mund të ndërrohet Banesa me ndonjë Banesë në Prishtinë me sipërfaqe më të vogel. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. marketing: banesa luksoze pËr shitje nË pinjesh tË kompanisË “mediterraneo” Posted by: Admin on April 18, 2017 in Uncategorized Leave a comment Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave. Banesa në Shitje. Kjo faqe ju jep akses ne gjithe ofertat tona per dhenie/marrje me qera apo shitje /blerje prone, apartament ,vila , zyra dhe ambiente biznesi,troje, projekte investimesh turistike ne zona te ndryshme te nje harte te gjere shperndarjeje. 2 m/2 Pamja : Perendim Renditja : (2) dhome te gjumit, (1) nje sallon, ( 2 ) nje banjo dhe (1) nje shpajz, (1) nje ballkon Logje Pagesa : ju do te keni mundesi te beni pages me kesh (100%) dhe po ashtu me mundesi te pageses me rata si : Me nenshkrim Kontrate: 6. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj. Ofrohet toke per shitje ne Lipjan afer Konjuh-it Siperfaqe : 1 hektar Çmimi: 5500 € / per ari Per me shume Info: 044\049 358 100 SA. Ne , me eksperiencen tone ne tregun e pronave te paluajteshme kemi krijuar nje permbledhjeve te varianteve me te mira per apartamentet ne shitje ne Tirane. Në kompleksin ``KODRINA`` ju mund të gjeni banesa me sipërfaqe Neto,prej 45 m2 deri 170 m2,kurse bodrumi dhe garazhi,ofrohen falas nga kompania ``TREGTIA``. Ne Objektin Swiss invest Ne Rr Kuvendi Arberit Afer Shkolles fillore "Gjon Serreqi" Banesa ka kete organizime:-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine-- Dhoma e gjumit 01-- Dhoma e gjumit 02-- Banjo+wc -- Terase Banesa e Gatshme. 3 m2 € 48,000. 00 € details posted Dje, 11:58 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Description. Banesa eshte teresisht e renovuar. HITET banesa 90 m² - Rr. Shtëpi Luksoze 700m2 ne shitje/qira në Veternik. Kosova Immobilien është agjencion për patundshmëri i cili ofron shërbime për Qira, Shitje, Blerje e pronave të patundshme si Shtëpi, Banesa, Troje, Zyre. 196 total views, 0 today. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi. 1,715 likes · 16 talking about this. details posted 13 July 18:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prizren region > Prizren Kuadratura 42 m² Numri i dhomave 1 Description. Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 Per Shitje. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s. Banesa ndodhet në katin e 3-të, posedon ngrohje me rrymë,. Banesa në Prishtinë, Dukagjini Residence Kati 11 - 93. 74 m2 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 shpajz 1 ballkon Kati i 2-te Na kontaktoni: 045 584 719 045 584 613 [email protected] Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. SHITET BANESA te VIZIONI Astrit Bytyqi, perball Restaurant Adriani, Ferizaj Banesa është e pa-mobiluar, dhe gjindet ne katin -1- te banimit. banesa ne shitje. Sot 01:46. Nuk themi se ne bëjmë këtë apo atë, ne themi. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. If you have something to sell, publish your ad for free!. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. SHES Banes BANESA NË STRUGË 49, 50, 76 M2 (Struge) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Djele, 02 Dhjetor, 2012 Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). 8m2 në shitje në Emshir - Veternik. com - Falas. Shqipëri +355 44 537 787. HITET banesa 90 m² - Rr. Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor (Tregtia). Oferta: Pranohet kompensim në vlere totale të çmimit! Kontakto në: 045 / 523-001 [email protected] Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa në. Shtepi Bellca Patundshmeri 04/09/2019. Banesa ne shitje. For the term “Banesa Ne Shitje Ne Ferizaj” here on Webmator. com - Falas. Të dhënat e Entit për statistikë MONSTAT tregojnë që çmimi i metrit katrorë të banesës vitin e kaluar në Ulqin ishte 770 euro. Kuzhina S=12. Email: [email protected] 000Eur Banesa ka 57m2 neto sipas fletes poseduese, ndersa 70m2 sipas matjeve te reja,në katin e 2-të të banimit. 2 569 Per Shitje. Banesa per shitje ne Vlore Banes per shitje ne Vlore me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ne rrugen Gjergj Araniti. Kompleksi Xhafi- Mitrovice ( Banesat 55m2, Kati II-i banimit, 63m2 kat. Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. 20 Cmimi : 130 000 € Kuadratura : 117 m² Detalet Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania 06. Banesa të reja në Butel 1(për shitje), Skopje, Macedonia. 128, në Tivar 850 euro, ndërsa në Nikshiq 672 euro.